Akcie mesiaca SEPTEMBER

Melazmy - škvrny na tvári

JESEŇ - najvhodnejší čas na omladzujúce zákroky a riešenie problémov pokožky...
Čo pomáha na nepríjemné pigmentové škvrny a fľaky a ako ich vznik spomaliť ?
Klasické škvrny si najčastejšie všimnete na lícach, čele a na hornej pere. Výraznejšie bývajú po lete . Ide o tzv. MELAZMY , a pokiaľ ich nezačnete riešiť, zostanú na tvári už trvalo.

Stačí na škvrny krém ? Pokiaľ sú drobné farebné nerovnosti, áno stačí krém, ale pozor závisí od správneho výberu krému z vysokou koncentráciou látok. TOP lekársky produkt od Dr. Deprez, ktorý vyvinul lekárske chemické pílingy SKINTECH Pharma Group a ošetrujúce krémy sú topkou na celom svete.
Pokiaľ sa na tvári však objavila výrazná tmavá mapa, potom už dostupné prípravky nestačia. Z profesionálnych ošetrení na boj proti pigmentovým fľakom najčastejšie používame pulzné svetlo IPL alebo chemický lekársky píling SKINTECH TCA PEELS s trichlóroctovou kyselinou.
Ak sú fľaky rozptýlené po celej tvári, sú vhodnejšie komplexné ošetrenia, ktoré radi s Vami skonzultujeme a doporučíme možné ošetrenia.
Kedy príde úspech z ošetrení? Nedá sa presne určiť koľko ošetrení treba absolvovať. Rozhodujúci je rozsah pigmentových škvŕn, ale aj to ako dlho ich máte na tvári. Ideálne je prísť už pri prvých náznakoch fľakov na konzultáciu a navrhnúť riešenie.
TCA SKINTECH - lekársky píling oceňovaný TOP lekármi po celom svete, ktorý nemá konkurenciu medzi peelingami , a rieši nielen fľaky ale aj AKNÉ - STRIE - VRÁSKY - FOTOAGING
 konzultácie a ošetrenia : 0917/ 615100 alebo 0911/ 896777


Dodajte po lete pleti kyslík
Unikátne riešenie OxyGeneo vám poskytne v jednom zákroku tri efektívne ošetrenia s okamžite viditeľným efektom:
Exfoliácia - čistenie a peeling pre jemnejšiu a hladšiu pokožku.
Výživa, hydratácia a rozjasnenie pleti - napne pleť, dodá jej potrebnú energiu a hydratáciu a zjednotí tón.
Okysličenie pleti - nový život pre vašu pokožku.
rezervácie : 0910 696 800 , +421 911 896 777