Bankovanie

Cena ošetrenia od 7 €

Bankovanie je prastará forma medicíny, ktorá dnes zažíva renesanciu. Ľudia sa o túto liečbu zaujímajú najmä vtedy, keď ich trápia bolesti chrbta. Bankovanie sa využíva aj pri zápaloch, na lepšie prekrvenie tela, pri masáži hĺbkových tkanív, či len ako obyčajný relax. Ak ste mali pri pohľade na bankovanie niekedy pocit, že je to akési čarodejníctvo, vysvetlíme si, že ide skôr o racionálnu fyziku.

Aký je princíp bankovania?

Terapeut vám na problémové miesta prikladá špeciálne nádobky –banky, a to tak, aby vytvárali podtlak. Prisaté nádobky prekrvujú liečenú oblasť, a tým sa uvoľní aj svalstvo. Pred bankovaním pite dostatok tekutín. Nemusíte sa nalievať, ale pite o trochu viac, ako zvyknete.

Lávové kamene

Cena ošetrenia od 12 €

Masáž lávovými kameňmi prináša jedinečný zážitok. Niet divu, že je označovaná za kráľovnú masáží a patrí medzi obľúbené masážne procedúry, ale tiež sa stáva čím ďalej vyhľadávaná ako súčasť rôznych wellness procedúr. Nahriate lávové kamene pôsobia hĺbkovo a prinášajú tak komplexné uvoľnenie. Masáž lávovými kameňmi odstraňuje svalové stuhnutie a spazmy, hĺbkovým efektom sa podieľa na zlepšení a stimulácii krvného obehu, odbúranie stresu a porúch spánku a tiež má veľmi pozitívny účinok na koncentráciu, myseľ a v neposlednom rade regeneráciu natiahnutých svalov.