Chemický peeling TCA

Ceny
1 aplikácia        80€
4 aplikácie        290€

CHEMICKÝ PEELING – skutočné omladenie pre vašu pleť

Starecké škvrny, poškodenie slnkom, drobné vrásky, rozšírené póry sú známky starnutia kože.

Voľnopedajné peelingy a peelingy v kozmetických salónoch “neurobia” veľmi veľa.Chemický peeling spôsobuje peeling časti epidermis – hornej vrstvy kože a, ak je to potrebné, aj dermis za účelom indukovať proces obnovenia kože. Hojenie rán indukované v epidermis a dermis, v prípade hlbšej aplikácie, má za následok obnovenie a zlepšenie kvality pokožky.

Toto ošetrenie využíva chemické vlastnosti kyseliny trichlóroctovej, ktorá v závislosti od svojej koncentrácie a počtu aplikovaných vrstiev spôsobí odlúčenie kožného povrchu v podobe povrchového až hlbokého peelingu. Nasledujúce dni postupne dochádza k zlupovaciemu efektu, pričom najintenzívnejšie olupovanie nastáva na tretí deň po zákroku. Chemický peeling s TCA  sa používa na riešenie problémov s akné a mastnej pleti, redukuje zväčšené póry, jazvičky po akné, vyhladzuje jemné vrásky, omladzuje starnúcu pokožku alebo pokožku zničenú slnečným žiarením, odstraňuje hyperpigmentácie. Oproti chemickému peelingu AHA kyselinami je peeling s TCA intenzívnejší a hlbší, čo zaručuje aj lepší terapeutický výsledok, podmienený intenzívnejším hojením.

Lokality ošetrenia
Tvár   Krk   Dekolt   Chrbát rúk   Ramená   Chrbát 

Najčastejšie indikácie

Aknózna pleť - zlepšuje vzhľad mastnej pokožky, zmierňuje malé jazvy

Predčasné starnutie pokožky anti-ageing- zmierňuje drobné vrásky -zlepšuje vzhľad vrások spôsobených slnečným žiarením a predčasným starnutím

Pigmentové škvrny - redukuje starecké škvrny, zmierňuje vzhľad pigmetových škvŕn a melasmy

Jazvy na tvári - redukuje jazvy a zmenšuje ich