Ihličková Rádiofrekvencia

NOVINKA : Miniinvazívne ošetrenie lifting tváre, krku a dekoltu, horné viečka, odstránenie opuchov pod očami, jazvičiek po akné, odstránenie pórov, zmenšenie jaziev a lifting ochabnutej pokožky

Cena ošetrenia celej tváre     239€   
Uvádzacia cena     139 €
Akcia tvár + krk                             189 €
Akcia Tvár + krk + dekolt                                      229 €

Vďaka tejto unikátnej kombinácii dochádza nielen k remodelácii kolagénových vlákien a elastínu, ale dochádza zároveň k výraznému zlepšeniu textúry pleti, tónu pleti a jej elasticity, čoho sa využíva pri odstránení jaziev po akné, vrások a strií.

Viditeľný je okamžitý liftingový efekt.

Ihličková rádiofrekvencia je miniinvazívne ošetrenie určené na  spevnenie a vypnutie – lifting – kože. Táto metóda využíva tenké pozlátené mikroihličky, ktoré prenikajú počas zákroku do rôznej hĺbky, od 0,5-3,5 mm, priamo ku kolagénovým vláknam, kde sa presne kontrolovaná dávka rádiofrekvenčnej energie mení na tepelnú, čo vedie k zahriatiu kolagénových a elastínových vlákien, ich zmršteniu a následnej stimulácii ich novotvorby, čím dochádza k liftingu pokožky. Okrem toho ihličková rádiofrekvencia redukuje zväčšené póry, tvorbu mazu, čím priaznivo ovplyvňuje aj priebeh akné, redukuje a vypína jazvičky po akné, zlepšuje vzhľad strií. K vypnutiu pokožky a k zlepšeniu textúry pleti dochádza postupne v priebehu 3-4 týždňov, kedy nastáva intenzívna tvorba kolagénu a elastínu. Zákrok sa odporúča opakovať 3 razy v 4 až 6 týždňových intervaloch. Ihličkovú rádiofrekvenciu používame na ošetrenie tváre, krku, dekoltu a iných oblastí ako aj telových ošetrení (jazvy a strie na tele).

 Je vhodná pre dámy aj pánov vo veku od 25 rokov bez ohľadu na typ pleti, tak isto aj telové ošetrenia.

Ošetrenia :

  • omladenie a vypnutie pokožky,
  • redukcia akné a jaziev po akné,
  • 3D lifting pokožky,
  • redukcia vrások,
  • zmenšenie rozšírených pórov,
  • korekcia vzhľadu strií,
  • spevnenie ochabnutej pokožky,
  • redukcia celulitídy,
  • zvyšuje prienik aktívnych látok do pokožky.
Ceny ošetrenia/ 1 ošetrenie:
1 lokalita (Tvár/krk/dekolt)     239€
2 lokalita (Tvár-krk/dekolt)     319€
3 lokality (Tvár-krk-dekolt)                399€
okolie očí/ úst/malé lokality od 100€
telové ošetrenie strie/lifting kože od 150€