Fotorejuvenizácia

Ceny
Celá tvár          od 100€
Krk alebo dekolt    od 40€
Ruky alebo predlaktie   od 60€
Fotorejuvenizácia patrí medzi najnovšie trendy v ošetrení pokožky a predstavuje prevratnú technológiu, ktorá radikálne pomáha zlepšiť kvalitu pokožky s nízkym rizikom, takmer bezbolestne a žiadnymi pooperačnými obmedzeniami. zmierňuje viditeľné známky starnutia, navracia pleti hebkosť, jemnosť a sviežosť. Podstatou starnutia kože sú zmeny kolagénu – dodávajúci koži pevnosť. Pri starnutí sa zmenšuje objem a mechanické vlastnosti kolagénu. Koža sa tak stáva príliš natiahnutá a kompenzuje si to zriasnením, prejavom čoho je vráska. Ide o ošetrenie pleti s okamžitým a dlhotrvajúcim účinkom, ktorým môžeme vyriešiť viacero problémov pri jednej návšteve. Prístroj disponuje dokonalou regeneračnou vlastnosťou - technológiou modulovanej LED terapie (žlté svetlo), ktorá znižuje začervenanie a zlepšuje regeneráciu pokožky. Jedinečný účinok stimulácie kolagénu pomocou tohto systému môžeme využiť aj ako samostatnú terapiu na omladenie pokožky a redukciu vrások.

Odporúčame 4 – 6 ošetrení. Intervaly medzi jednotlivými ošetreniami 7až 14 dní.

Pokožka ihneď po ošetrení môže byť začervenaná a citlivá. Klient by mal počas ošetrení používať krém s UV faktorom. Doporučené je ho používať  6 týždňov po poslednom ošetrení.

Ošetrenie je veľmi rýchle, trvá v závislosti od rozsahu od 5 do 30 minút. Po sa môžete okamžite zaradiť do bežného života.

Výsledky ošetrenia:

  • odstránenie jemných vrások
  • zlepšenie kvality kože
  • napnutie kože
  • farebné zjednotenie kože
  • okamžitý efekt, viditeľné omladenie