GOURI

Predstavujeme vám svetovú novinku v omladzovaní pleti - v apríli za zvýhodnenú uvádzaciu cenu 400 € za celotvárové ošetrenie. Bežná cena ošetrenia celej tváre je 550 €.
Čo je GOURI? - tekutý stimulátor kolagénu v injekčnej forme, ktorý účinne bojuje proti starnutiu pokožky. Tekutá forma zabezpečí ľahké rozšírenie látky do pokožky a zároveň eliminuje riziko komplikácií. Technológia solubilizovaného aktívneho a biologicky odbúrateľného polyméru s povoleným kolagénom je patentom spoločnosti DEXLEVO. Umožňuje regeneráciu prirodzeného kožného kolagénu a omladzuje kožu bez mikročastíc. Gouri má schvalené certifikáty CE a FDA a platný ŠÚKL kód. Všetky výrobné zariadenia a postupy získali certifikáciu ISO 13485.  Vyhralo 1. miesto v kategórií injekčné stimulátory kolagénu v prestížnej AMWC Awards súťaži.  Tak neváhajte a omladnite teraz za výnimočnú aprílovú cenu

GORGEOUS
GOURI

GOURI omladzuje našu pokožku prostredníctvom kolagenézy na celej tvári.

Injekčný niťový lifting, tekutý kolagén.

ABSOLÚTNA NOVINKA v omladzovaní pokožky na tvári.
Je to produkt, ktorý prirodzene obnovuje regeneráciu kolagénu vo Vašej koži. Prirodzená produkcia kolagénu je znížená v dôsledku starnutia pokožky.

Kolagén je najvýdatnejším proteínom v tele, ktorý sa nachádza v ľudských a zvieracích tkanivách, svaloch, kostiach, krvných cievach a tráviacich orgánoch a tvorí 30% telesného a 70% kožného proteínu.
Množstvo kolagénu sa zmenšuje okolo 25. roku života, v 80-ke ho má človek štyrikrát menej. To spôsobuje ochabnutú pokožku a vrásky.

Pokožka ochabuje vplyvom
  • starnutia,
  • slnečného žiarenia,
  • nedostatkom spánku
  • či živín.

Mnoho ľudí sa to snaží riešiť rôznymi krémami či pleťovými mliekami. Neuvedomujú si však, že ich zložky neprenikajú do najspodnejších vrstiev pokožky. Najdôležitejším faktorom týchto kožných zmien je práve strata kolagénu, dôležitého proteínu, ktorý dodáva pokožke mladistvý a žiarivý vzhľad.

A práve nový produkt GOURI je prémiový kolagénový stimulátor, je to unikátna technológia, ktorá umožňuje regeneráciu prirodzeného kožného kolagénu bez použitia mikročastíc. Spája sa s 3D Matrixom pokožky a stimuluje fibroblasty, aby posilnili štruktúry v hlbokej dermis, čo spôsobuje spevnený, mladistvý vzhľad a liftingový efekt .
Protokol ošetrenie : Dve ošetrenia v po 4 týždňoch
Cena zákroku:  ošetrenie okolia očí 300€/ jedno ošetrenie
            ošetrenie celej tváre     550€/jedno ošetrenie