GORGEOUS
GOURI

GOURI omladzuje našu pokožku prostredníctvom kolagenézy na celej tvári.

Injekčný niťový lifting, tekutý kolagén.

ABSOLÚTNA NOVINKA v omladzovaní pokožky na tvári.
Je to produkt, ktorý prirodzene obnovuje regeneráciu kolagénu vo Vašej koži. Prirodzená produkcia kolagénu je znížená v dôsledku starnutia pokožky.

Kolagén je najvýdatnejším proteínom v tele, ktorý sa nachádza v ľudských a zvieracích tkanivách, svaloch, kostiach, krvných cievach a tráviacich orgánoch a tvorí 30% telesného a 70% kožného proteínu.
Množstvo kolagénu sa zmenšuje okolo 25. roku života, v 80-ke ho má človek štyrikrát menej. To spôsobuje ochabnutú pokožku a vrásky.

Pokožka ochabuje vplyvom
  • starnutia,
  • slnečného žiarenia,
  • nedostatkom spánku
  • či živín.

Mnoho ľudí sa to snaží riešiť rôznymi krémami či pleťovými mliekami. Neuvedomujú si však, že ich zložky neprenikajú do najspodnejších vrstiev pokožky. Najdôležitejším faktorom týchto kožných zmien je práve strata kolagénu, dôležitého proteínu, ktorý dodáva pokožke mladistvý a žiarivý vzhľad.

A práve nový produkt GOURI je prémiový kolagénový stimulátor, je to unikátna technológia, ktorá umožňuje regeneráciu prirodzeného kožného kolagénu bez použitia mikročastíc. Spája sa s 3D Matrixom pokožky a stimuluje fibroblasty, aby posilnili štruktúry v hlbokej dermis, čo spôsobuje spevnený, mladistvý vzhľad a liftingový efekt .


Protokol ošetrenie : Dve ošetrenia v po 4 týždňoch
Cena zákroku:  ošetrenie okolia očí 250€/ jedno ošetrenie
            ošetrenie celej tváre     500€/jedno ošetrenie