Líčenie a vizážistika

„Keď hovoríme o kráse ženy, máme na mysli to, ako ju Boh stvoril, čím ju obdaril a ako nádherne v nej zosúladil jednotlivé črty.“ Preto pre nás neexistujú pekné a škaredé ženy. Len upravené a neupravené.

Volám sa Alena a nájdete ma v Medicínsko-kozmetickom centre HB MEDIVA v Detve. Svetu kozmetiky, vizáže a skrášľovaniu žien sa venujem viac ako 15 rokov. Počas tohto obdobia mi do života vstúpilo veľa úžasných klientok, ktorým som sa venovala individuálne podľa ich potrieb a pomohla im v oblasti krásy a veľmi rada pomôžem aj vám. Ako moja klientka máte možnosť získať prvotriednu starostlivosť v príjemnom prostredí a nadštandardný servis.

Mojou špecializáciou je vizážistika, coloristika, odborné poradenstvo v oblasti starostlivosti o pleť a práca kozmetičky.

Ako vizážistka ponúkam denné líčenia, spoločenské líčenia, svadobné líčenia a fotolíčenia.

Spoločne s tímom HB MEDIVA pomôžeme dosiahnuť každej klientke vytúžený vzhľad. Upravujeme nevesty, svadobných hostí, klientky na plesy, stužkové, oslavy, fotenia alebo akékoľvek iné udalosti.

 ĎAĽŠIE UŽITOČNÉ INFORMÁCIE

              Pri práci vizážistky používam profesionálne vizážistické produkty značky Mary Kay, ktoré dopĺňam podľa potreby portfóliom iných kvalitných značiek (Make-Up Studio, MAC,...).

              Mary Kay paleta farieb ladí vždy s aktuálnymi trendmi, čo je prínosom, a zároveň je vhodná pre všetky ženy na celom svete. Od prípravkov na báze minerálov po úžasné podkladové bázy a krémové rúže, ktoré zachytia farbu. Každá žena tak môže maximálne vyťažiť zo svojho individuálneho štýlu, a to bez ohľadu na to, čo jej každý deň prinesie.

              Dekoratívna kozmetika, s ktorou pracujem spĺňa tie najvyššie štandardy bezpečnosti, kvality a prevedenia. Dlhoročné skúsenosti ma utvrdili v tom, že produkty, s ktorými pracujem sú tými najmodernejšími vo vizážistickom priemysle a sú neustále dopĺňané novinkami.

              V prípade záujmu nevesty je okrem úvodnej konzultácie možná aj skúška líčenia.

              Taktiež je možné po dohode s klientkou nalepiť po líčení jednorazové umelé trsy alebo pár dní pred plánovanou udalosťou naša kolegynka nalepí 3D mihalnice, čím sa prehĺbi pohľad a celkovo sa otvorí oko, vyzerá to veľmi pekne. Celý makeup sa dvojfázovo fixuje, aby vydržal počas celej krásnej udalosti bezchybný.

              A aký je priebeh? Po telefonickej prvej konzultácii, počas ktorej si dohodneme termín líčenia a počet osôb, ktorým sa ako tím budeme venovať, sa vždy pýtam na predstavu klientky a ponúkam jej možnosť skúšky líčenia, pri ktorej by sme doladili všetky detaily. Poprosím klientku, aby sa dohodla s kaderníčkou na presnom čase, aby sa potom s upraveným účesom mohla presunúť ku mne. Líčenie trvá podľa stavu pleti a požiadaviek klientky od 1-1,5 hodiny.