Dermaren Lumi Eyes

Dermaren Lumi eyes – najsilnejšia mezoterapia pre aplikáciu okolí očí, pomocou ktorej sa zbavíte unaveného vzhľadu. Lumi Eyes odstraňuje tmavé kruhy pod očami, hydratuje a bojuje s jemnými vráskami. Vyhladí a nadvihne pokožku pod očami. Účinok je viditeľný už po prvom ošetrení!

Dermaren Lumi Eyes – inovatívny biorevitalizant, vyvinutý kórejskou farmaceutickou spoločnosťou špeciálne pre estetické procedúry v oblasti okolia očí. 0bsahuje účinnú látku – polynukleotid (PDRN), získaný metódou čistenia DNA z rýb z čeľade lososovitých.

PDRN je nízkomolekulárny komplex, ktorý ovplyvňuje regeneráciu a obnovenie buniek a poškodených tkanív, homeostázu zvnútra. Mechanizmus účinku látky je stimulovať aktívnu syntézu kolagénu, čo pomáha obnoviť reťazce DNA a zvýšiť produkciu vlastného elastínu. Glutatión je zase zodpovedný za antioxidačné účinky počas biorevitalizačnej procedúry.

Zloženie: polynukleotid (PDRN) 2 mg / ml, glutatión.

Dermaren Lumi Eyes: komplexné zosvetlenie a omladenie pokožky, obnova poškodenej pokožky, vytvorenie zdravej kožnej bariéry, kde sa vlhkosť ukladá do vrstiev dermy,  vďaka ktorému sa keratín správne distribuuje v epiderme, tvorí ochrannú bariéru - základ pre regeneráciu pokožky.

Účinok Dermaren Lumi Eyes – regenerácia buniek a tkanív dermis, proti starnutiu, proti jemným vráskam, odstránenie tmavých kruhov a omladenie pleti, zlepšenie elasticity pokožky.
Odporúčaný protokol: aplikácia min dvoch ošetrení s odstupom 4 týždňov.

Cena za jedno ošetrenie: 180€