Mezoterapia
Mikroneedling
Dermapen

Cena ošetrenia  od 30€

Mezoterapia je ošetrenie, pri ktorom sa mezoterapeutické roztoky aplikujú do pokožky s cieľom jej biorevitalizácie. Mezoterapeutické roztoky obsahujú rôzne zložky, ako sú nezosieťovaná kyselina hyaluronová, vitamíny, antioxidanty, minerály, aminokyseliny, peptidy, rastové faktory, kmeňové bunky, depigmentačné látky, lipolytické látky, všetko v závislosti od potrieb kože, čím sa jednotlivé mezoterapeutické  “koktaily” od seba odlišujú. V závislosti od svojho zloženia pôsobia na hydratáciu pleti, skvalitnenie jej tonusu a elasticity, redukciu vrások, depigmentáciu – ak majú depigmentačné (bieliace) zložky – redukciu vypadávania vlasov a zlepšenie ich kvality, redukciu tuku v koži – lipolýzu. Mezoterapiou ošetřujeme tvár, krk, dekolt, ruky za účelom zlepšenie kvality pleti, rôzne oblasti ako brucho, stehná, boky pre strie, spevnenie pokožky, resp. redukciu tuku.  Mezoterapiou vyživujeme korienky vlasov, čím naštartujeme reparačné procesy vedúce k obnove vlasového folikulu.

 Prostredníctvom mezoterapie dokážeme dostať do hlbších vrstiev kože účinné látky na aktívnu depigmentáciu, a látky s vyživovacím a regenerujúcim účinkom. Za účelom ošetrenia pigmentových porúch sa môže aplikovať na celú tvár, aj na celé telo, podľa potreby. V tomto prípade hovoríme o viacnásobnom lokálnom ošetrení, ktoré možno spojiť s regeneráciou okolitých oblastí.

V priebehu liečby ošetrujeme oblasť dermapenom alebo derma valčekom. Pretože tento druh zákroku je séria procedúr, liečba by sa mala opakovať na tvári každý týždeň, na tele každé dva týždne, v súlade s regeneračným cyklom danej oblasti. Liečebné sekvencie sa môžu každoročne opakovať, čím sa už dosiahnuté výsledky udržiavajú a predlžujú. Pre produktový rad je jedinečným spôsobom charakteristické, že jeho prípravky obsahujú čisté lekárske, inovatívne, špeciálne účinné zložky, ktoré zodpovedajú najnovším výsledkom výskumu. K roztoku na báze kyseliny hyalurónovej a/alebo organického kremíka sa primiešajú desiatky ďalších účinných zložiek, a tým môžeme dosiahnuť reálnu biorevitalizáciu, v tomto prípade jednotné tóny v ošetrenej oblasti. Rovnako ako ostatné typy liečby, aj táto sa môže kombinovať s vypĺňaním, s exfoliačnou extenziou povrchu pokožky alebo kolagénovými stimulačnými ošetreniami.