Mezoterapia
Draculoterapia

Ceny
špeciálny biorevitalizačný komplex CE od 89€
Mezoterapia, Skin booster     od 120€
Belotero Revive,JuvedermVolite  od 250€
Mezobotox          od 200€
Vlasy ošetrenie            od 100€
Mezoterapia revitalizačná procedúra, ktorá je určená všetkým vekovým kategóriám. Jej hlavné účinky sú prevencia starnutia vďaka extrémnej dávke výživných látok, ktoré sa aplikujú jemnými vpichmi priamo do pokožky. Mnohopočetnými mikroinjekciami sa aplikuje sterilný biologický roztok plný vitamínov, aminokyselín, antioxidantov a koenzýmov a stimuluje sa tým tvorba kolagénu, napínajú sa uvoľnené kolagénové vlákna, čím odstraňuje ochabnutosť kože, zvyšuje jej pevnosť a elasticitu.
Mezoterapia omladzovacia metóda Skinbooster, pri ktorej sa mikroinjekciami aplikuje kyselina hyalurónová do hlbších častí kože. Po zákroku dochádza k zvýšeniu hydratácie, prekrvenia, zlepšeniu elasticity a textúry pokožky, čím pleť viditeľne omladne. Mezoterapia je vhodná pre dehydratovanú pokožku s tvorbou jemných vrások. Viditeľné výsledky dosiahnete už po prvom ošetrení, ale vhodné je ju opakovať 1 -2x. Mezoterapia je unikátne ošetrenie, ktoré podporuje tvorbu kolagénu , okamžite obnovuje , vyhladzuje, rozjasňuje a hydratuje Vašu pokožku.
Draculoterapia

Tajomstvo krvnej terapie spočíva v samotnej podstate krvnej plazmy, obsahujúcej rôzne rastové faktory a proteíny, ktoré regenerujú pokožku, podporujú a urýchľujú jej hojenie. Vďaka nim a jej aplikácii, sa pokožka začne opäť omladzovať.

Poškodenia a predčasné starnutie pokožky sa tak na dlhšiu dobu minimalizujú. Okrem spomalenia starnutia, regenerácie pokožky a vyhladenia vrások, má krvná terapia výrazné hojivé účinky pri liečbe jaziev (aj po akné), strií a obnovu rastu vlasov.

Ošetrované oblasti

 • tvár - čelo, okolie očí, líca, brada, nos,
 • krk (vypnutie),
 • dekol, prsia (spevnenie)
 • alopécia - zastavenie vypadávania vlasov a obnova rastu, posilnenie vlasového korienka
 • Mezonite

  Ceny

  mezonite 1ks    od 15€

  Mezonite majú dlhotrvajúci efekt vypnutia povrchovej pokožky. Mini invazívna metóda využíva mezonite, teda krátke nite vo forme špirálky. Aplikujú sa do povrchových vrstiev kože a ich hlavnou úlohou je spevniť kožu. Vďaka nitiam dokážeme dosiahnuť nielen vypnutie časti tváre, ale aj vyplnenie niekoľkých vrások súčasne a aktivujeme pleťový kolagén. Výsledkom je pozdvihnutie línií tváre a dokonalé vypnutie pleti. Vlákna sú do pokožky aplikované pozdĺž vrások, čím sa vrásky ľahšie vyplnia novo vytvoreným kolagénom. Tvár získava príjemný a kompatibilný vzhľad. Majú rovnaký efekt pri ošetrení častí tela ako sú prsia, dekolt, stehná, zadok, ramená.

  Ošetrované oblasti

  • tvár - čelo, okolie očí, líca, brada, nos,
  • krk (vypnutie, pozdvihnutie),
  • prsia (spevnenie, tvarovanie),
  • tvarovanie bokov a boj s obezitou (na rukách, brušku, hrudi),
  • stehná, zadok