Oxygeneo Facial

NOVINKA : Štyri nové ošetrenie Geneo Facial

Cena ošetrenia    99€   
Uvádzacia cena     79€

GeneO HYDRATE Facial

GeneO HYDRATE OxyPod obsahuje Modrú Spirulinu, od dob Aztékov cenenú prírodnú riasu, ktorú dnes  Svetová zdravotnická organizácia považuje za dôležitý prírodný zdroj živín, minerálov, vitamínov a aminokyselin. Dalšími prírodnými účinnými látkami sú Niacinamid ( vitamín skupiny B ) a kyselina laktobionická ( jemnejšia a nedráždivá aletrnatíva AHA-kyselin ). Tieto látky spoločne pleť predovšetkým hydratujú, doplňujú a zlepšujú jej schopnosť zadržovať vlhkosť, čo má za následok žiarivú, sviežú a mladšiu pleť.

GeneO HYDRATE Serum poskytuje doplňujúci osviežujúcí, oživujúcí a hydratačný účinok, ktorý podporuje a udržuje výsledky dosiahnuté okysličovacou kúrou Geneo HYDRATE OxyPod s jedinečným hydratačným komplexom a aktívnymi zložkami, ako je vitamíny B a E, kyselina hyaluronová,  aquaxyl    ( prírodný anti-dehydratačný štít pleti ), marulový olej ( významný prírodný antioxydant ) a riboxyl (prírodný sacharid k obnove bunečnej energie ).

GeneO ILLUMINATE Facial

Ošetrenie GeneO Illuminate omladzuje pleť, zjednocuje jej tón , zlepšuje pigmentáciu.

Geneo ILLUMINATE OxyPod obsahuje kyselinu kojovou a vitamín C pre rovnomerný tón pleti, rovnako ako  extrakt z opuncie a z mrkvi pre zvlhčenie a vyhladenie pokožky.

Geneo ILLUMINATE Serum doplňuje účinok ošetrenia silnými zjasňujúcími prísadami, ako sú výťažky z kôry stromov a deriváty aminokyselin, a  zvlhčujúcimi prísadami a živinami, ako sú triglyceridy, komplex jojobového a arganového oleja a komplex extraktu vanilky a prasličky.

GeneO REVIVE Facial

Doprajte svojej pleti nový začiatok

Geneo REVIVE Facial osviežuje matnú pleť, redukuje jemné línie a zlepšuje celkovú štruktúru a vzhľad pokožky. Geneo REVIVE OxyPod obsahuje červené riasy, silný antioxidant s účinkom proti stárnutiu, a tiež kyselinu kafeovú a retinol, o nich je známe, že ošetrujú známky stárnutia a pomáhajú pri omladení pleti. Geneo REVIVE Serum doplňuje účinok ošetrenia ďalšími prísadami, ktoré podporujú produkciu kolagénu a znižujú známky stárnutiu, ako je Peptides komplex a Edelweiss, rovnako ako živiny a vitamíny, akému sú komplex jojóbového a arganového oleja, komplex extraktu vanilky a prasličky.

GeneO Balance Facial

Vyváženie mastnej pokožky nebolo nikdy jednoduchšie

Ošetrenie Geneo BALANCE Facial hĺbkovo čistí a zkľudňuje mastnú aknóznu pleť a zlepšuje jej textúru a vzhľad. Geneo BALANCE OxyPod obsahuje bambusové uhlie peo detoxikačý účinok, extrakt Camu-Camu pre vitamíny a antioxidanty a kyselinu mandľovú pre ošetrenie pokožky náchylné k akné. Geneo BALANCE Serum doplňuje liečebný účinok silnými antioxidanty, vitamíny, živinami a čistiacimi prísadami, ako je kyselina salicylová, peptidy, jojóbový a argánový olej, výťažky z vanilky a prasličky a prírodného azeloglicinu ( pozitívne ovplyvňuje funkciu mazových žliaz ).