PEEL 2 GO

Cena ošetrenia   od 29€
Okamžité rozjasnenie pleti, omladenie, zjemnenie pórov

PEEL- peeling

Exfoliant, na základe kyseliny, ktorej odstraňuje odumreté bunky “ otvorí“ kožu, čo umožňuje vstup účinným látkam séra, aby prenikli hlboko do kože.

Purifyer Peel obsahuje kyselinu glykolovú 8,5 % a kyselinu mandľovu 1% .

 

 -  Kyselina glykolová je alfa hydroxykyselina (AHA) získaná z cukrovej trstiny. Vďaka svojej malej veľkosti môže preniknúť hlboko do kože. Rozkláda bunečné spojenie medzi bunkami stratum corneum, čo vedie k uvoľneniu odumretých buniek.

 - Kyselina mandľová je aromatická alfa hydroxykyselina (AHA) získaná z mandlí. Vätšia molekula ide pomali a opatrne do pokožkyí, čo je vhodná pre všetky typy pleti, a to i pre nejcitlivejšiu pleť. Kyselina mandľová zrýchľuje biologický proces odľupovnia a je zvlášť vhodná pre pokožku citlivú na akné.

 GLOW - sérum

Toto sérum obsahuje vysokú koncentráciu veľkého množstva aktívnych zložiek, ktoré sú špeciálne vyvinuté pre riešenie konkrétnych problémov pokožky. Glow obnoví prirodzený lesk pokožky a upokojuje nežiadúce jemné línie a vrásky, čo pokožke dodáva zdravú, jasnú a žiarivú pleť.

Skin Bloom Glow zlepšuje pokožku a udržuje ju v dobrom stavu.

 - Propylenglykol  zvlhčujie a zvyšuje pružnosť pokožky.

 - Glycerin obnovuje rovnováhu vlhkosti a udržuje vlhkosť v pokožke

 - Vitamin C má vysoké antioxidačné vlastnosti a bielacie účinky

 - Vitamin A pôsobí ako antioxidant, ktorý chráni pokožku pred voľnými radikálmy a výslednými známkami stárnutia pokožky.

 - Vitamín E je vitamín rozpustený v tukoch s účinnými antioxidačními vlastnosťami, o ktorých sa vie, že významne prispievajú k ochrane buniek pred oxidačním stresom. Antioxidačné schopnosti vitamínu E je tiež dôležitá pre ochranu pokožky pred pôsobením slnečného žiarenia.

 - Tokoferylacetát je dôležitý antioxidant rozpustný v tuku. Zabraňuje tvorbe prostaglandinov.