RADIESSE

Radiesse - biostimulačná výplň, obnova kolagénu a elastínu

Radiesse je biostimulačná dermálna výplň, ktorá sa používa na vyhladenie stredne ťažkých až ťažkých tvárových vrások a záhybov ako sú nosoústne ryhy (záhyby, ktoré siahajú od kútika nosa po kútik úst). Táto dermálna výplň sa môže použiť aj na modeláciu líc, sánky, brady, omladenie pokožky krku, rúk, dekoltu.

Ako funguje biostimulačná výplň Radiesse?

Dva dôležité faktory, ktoré ovplyvňujú proces starnutia pokožky sú kolagén a elastín, pretože pomáhajú udržať na uzde mimické línie a vrásky. Kolagén a elastín prispieva k pevnosti a pružnosti pokožky. Bohužiaľ, starnutie a faktory životného prostredia (napríklad poškodenie slnkom) sťažujú telu produkciu týchto zložiek. Znížené množstvo kolagénu a elastínu môže spôsobiť vráskavenie a ochabnutie pokožky tváre, čo kradne mladistvý vzhľad.

Hydroxylapatit vápenatý alebo CaHA je to, čo robí Radiesse jedinečným ako injekčné estetické ošetrenie. CaHA poskytuje okamžité, prirodzene vyzerajúce výsledky a dlhodobé zlepšenie, ktoré pretrváva rok alebo viac. Okamžite vypĺňa jemné vrásky a stimuluje tvorbu kolagénu a elastínu v pokožke, čím zabezpečuje celkové omladenie ošetrovanie oblasti.

Dermálna výplň Radiesse sa aplikuje injekčne pod kožu na vybrané miesta, ktoré je potrebné omladiť. Výsledný efekt je viditeľný ihneď po aplikácii, nakoľko okamžite vypĺňa prázdne miesta a dodáva objem práve tam, kde je to potrebné. Vyhladzuje jemné linky a vrásky. Omladzujúce účinky tohto ošetrenia sú výrazné a viditeľné, pričom produkcia kolagénu a elastínu začína už 4 týždne po injekcii. Výsledkom je dlhodobé napnutie pokožky s progresívnym prirodzeným zhrubnutím kože. To znamená, že jemné línie a ochabnutosť pokožky sú znížené, výrazne sa zlepšuje tón a pružnosť pokožky.

  • Výsledok je okamžite viditeľný.

  • Výplň je vhodná najmä na ošetrenie jemných vrások.

  • Výplň je vynikajúca pre ošetrenie rúk, dekoltu, krku a tváre.

  • Radiesse obsahuje látky, ktoré sa prirodzene vyskytujú v ľudskom organizme.

  • Účinok výplne je dlhodobejší ako pri výplniach kyselinou hyalurónovou, 1 až 3 roky.

  • Radiesse je vstrebateľná - telom odbúrateľná výplň.

Po aplikácii sa môžu objaviť menšie modrinky, začervenanie, opuch, bolesť alebo svrbenie v mieste vpichu, ktoré však do pár dní ustúpi.