Sisthema Hevo T

Práve ste vstúpili do novej éry Sisthaemickej dermálnej regenerácie​

Spoznajte vedúci produkt na trhu - prírodný stimulant kolagénu s trehalózou.

Cena za biorevitalizáciu - Tvár: 250 €

Okamžité pôsobenie s trvalými účinkami


So SISTHAEMA HEVO T zažijete okamžité omladenie a táto bioregenerácia bude aktívna niekoľko týždňov po ošetrení, čo bude mať za následok vzostupné efekty. Tento proces je unikátny práve vďaka patentovanej receptúre s Trehalózou. Nájdete ho iba v Sisthaema Hevo+T.

Prirodzený liftingový efekt


Keď dôjde k Sisthaemickej dermálnej regenerácii, vaša pokožka sa začne regenerovať sama a vytvárať nové vlákna kolagénu typu III, čo má za následok okamžitý prirodzený liftingový efekt, ktorý rešpektuje harmóniu vášho vzhľadu. Jednoducho mladšia verzia vášho ja! Hľadáte prirodzený a bezbolestný lifting kontúr tváre? Sisthaema Hevo+T je ideálnym riešením.

Objem a hĺbková hydratácia


Fragmentovaná kyselina hyalurónová a jej dvojitý rozsah molekulových hmotností (vysoký a nízky) vám dodá ideálny objem a hlavne hĺbkovú hydratáciu. Exkluzívna receptúra v SISTHAEMA HEVO T je schopná pritiahnuť oveľa viac vody v porovnaní s inými výrobkami na báze lineárnej kyseliny hyalurónovej, čo výrazne zlepšuje hĺbkovú hydratáciu a tým aj kvalitu pokožky.

Sisthaemická regenerácia pokožky


SISTHAEMA HEVO T je jediný produkt, ktorý je schopný spustiť skutočnú bioregeneráciu pokožky a prirodzene vás omladiť prostredníctvom pokračujúcich a dlhotrvajúcich účinkov.


Najčistejšia kyselina hyalurónová a menej vedľajších účinkov


Kyselina hyalurónová obsiahnutá v SISTHAEMA HEVO T je v súčasnosti najčistejšia ktorá existuje a preto obsahuje najnižšiu hladinu endotoxínov. Vedľajšie účinky spôsobené týmto výrobkom sú takmer nemožné.

Kolagén mladosti


Normálne produkty na báze kyseliny hyalurónovej prevažne indukujú produkciu fibrotického kolagénu (typ I). SISTHAEMA HEVO T je schopná predovšetkým stimulovať produkciu retikulárneho kolagénu (typ III), ktorý sa tiež označuje ako „kolagén mladosti“ a ktorý prevažuje v mladšej pokožke.


Kyselina hyalurónová & Threalose


Takže čo robí SISTHAEMA HEVO +T tak jedinečný produkt? Vedľa kyseliny hyalurónovej nájdeme TREHALOSE, molekulu podobnú cukru, ktorá je schopná chrániť kyselinu hyalurónovú pred prirodzenými degradačnými procesmi, čo umožňuje kyseline Hyalurónovej vydržať a pôsobiť oveľa dlhšie v porovnaní s inými nezosieťovanými dermálnymi výplňami na báze tejto kyseliny. Trehalóza je tiež schopná priťahovať pôsobivé množstvo vody, čo dodáva pokožke dlhotrvajúci napínací a zvlhčujúci účinok.

sisthaema-face-5-0095bf57webp

Technológia selektívneho spektra


SISTHAEMA HEVO T ponúka technológiu selektívneho spektra (SST), pokročilý výrobný postup, ktorý identifikuje rozsahy molekulových hmotností s rôznym priestorovým usporiadaním a tak vyberá tie najvhodnejšie pre cieľ (bioregeneráciu), čím sa maximalizuje účinnosť konečného produktu.


TENSE Technique - exkluzívna injekčná technika


SISTHAEMA HEVO T sa môže podávať niekoľkými bežnými injekčnými technikami; na zlepšenie liftingových a regeneračných vlastností výrobku bola ale vyvinutá špecifická a exkluzívna injekčná technika TENSE TECHNIQUE, ktorá rieši kritické body laxnosti tkaniva v tvári a obnovuje vašu omladenú verziu s prirodzeným liftingovým efektom.


Dvojitá molekulová hmotnosť


SISTHAEMA HEVO T obsahuje dvojnásobný rozsah molekulových hmotností. Väčšina z nich je na špičkovej úrovni, poskytuje objem, vyvoláva produkciu kolagénu typu III a priťahuje vodu k hĺbkovej hydratácii. Nízke konce robia hydrogél mäkším, čo má za následok prirodzenejší účinok

a zároveň uľahčuje aplikáciu, čiže proces vstrekovania materiálu.

Fragmentácia kyseliny hyalurónovej - Kyselina hyalurónová je počas výrobného procesu fragmentovaná, pretože fragmenty sa správne zacieľujú na špecifické receptory v koži (CD 44), aby spustili produkciu správneho kolagénu typu III alebo kolagénu mladosti.

Tenšia ihla, menej bolesti. Záleží nám na pohodlí klienta a preto sa snažíme znížiť bolesť na minimum. Väčšina bolesti súvisiacej s podaním injekcie súvisí s ihlou. SISTHAEMA HEVO T je dodávaná s dvoma 30G ihlami, medzi najtenšími, ktoré by ste tam mohli nájsť.