Pernametný make-up

V našom medicínsko- kozmetickom centre HB Mediva pracujeme výhradne so špičkovými produktmi talianskej značky BIOTEK, ktorá vyrába vlastné výrobky s použitím iba certifikovaných surovín a komponentov.

BIOTEK je jedinou firmou, ktorá v milánskych laboratóriách projektuje a vyrába všetky prvky pre realizáciu maximálnej kvality permanentného make-upu.

Tajomstvo produktov je v najvyspelejšej technológií prístrojovej techniky a pigmentov. Prečo pigmenty BIOTEK?

-       Nemenia farbu po čase tetovania

-       Hypoalergénne

-       Certifikáty EU kvality

-       Vyrobené z minerálnych pigmentov

-       Netestované na zvieratách

-       Bez parobénov a amínov

-       Vysoká sterilizácia gama lúčmi

-       Vysoký pomer pigmentov vo flaštičke

PERMANENT MAKEUP vykonávame prístrojovou metódou BIOTEK.

Pri každom type tetovania je v cene zahrnutá korekcia do 2 mesiacov od zákroku.


CENA

PERY

KONTURA PIER bez tieňovania   100€  3D KONTURA PIER s tieňovaním AKVAREL LIPS           180 €

3D CELOPLOŚNÁ VÝPLŇ PIER    180 €     3D KONTURA PIER s tieňovaním 2-3 odtieňov farieb     220 €

Očné linky

TETOVANIE OČNÝCH LINIEK vrchných viečok       80 €   

TETOVANIE OČNÝCH LINIEK spodných viečok        50 €

Obočie

TETOVANIE OBOČIA 3D POWDER /OMBRÉ PUDR    180 €       

TETOVANIE OBOČIA 3D KOMBINOVANE        180 €

KOREKCIA TETOVANIA     od 3 do 10 mesiacov            90€          

KOREKCIA TETOVANIA z ineho salonu          110 €


PUDROVÉ OBOČIE

 je ultramoderná technika, ktorá vám umožní dosiahnuť prirodzený vzhľad obočia.

Pudrové obočie ,, efekt dymu ,, je určené na vytvorenie vytieňovaného obočia, ktoré pôsobí ako jemne upravené, prirodzené.  Môže byť intenzívnejšie i menej intenzívne, odtieň i intenzita závisí od konkrétnej klientky. Po vyhojení vytvára vzhľad decentného, do stratena upraveného prirodzeného obočia. Začiatok od koreňa nosa je skoro neviditeľný, vytieňovaní do stratena.

 Pred tetovaním je oblasť obočia vyčistená, vydenzinfikovaná, nanáša lokálne anestetikum (v niektorých prípadoch až po realizovaní prvej "vrstvy" PMU, kvôli lepšiemu prijatiu pigmentu pokožkou), je zakreslený tvar obočia. Po úkone sa na tetované miesto aplikuje krém na regeneráciu a ochranný gél. Tetované miesto sa nesmie vystavovať vode ani priamemu silnému slnečnému žiareniu. Chrastičky počas hojenia nesmiete zlupovať (asi po 7-10 dňoch odpadnú samé). Tetované miesto bude spočiatku výrazne svetlejšie, časom sa však pigment zvýrazní. Po mesiaci sa vykonáva korekcia, ktorá skoriguje prípadné svetlejšie miesta.

Výhody tejto techniky sú:

  • Vytvorenie prirodzeného obrysu bez príliš ostrých čiar.
  • Vždy bezchybný make-up bez ďalších úprav vyžadujúcich si váš čas
  • Upravenie obočia do požadovaného tvaru a objemu
  • Odstránenie miest, kde vám obočie prestalo rásť a tiež jeho zarovnanie
  • Dlhotrvajúci výsledok bez vyblednutia farieb
  • Minimum bolestivej rehabilitáciePRED TETOVANÍM

Obočie sa nesmie farbiť min 10 dní pred PMU
Min 7 dni pred prvým sedením žiadne solárium
24h pred prvým sedením žiadny alkohol, káva, energetické nápoje
7 dni pred prvým sedením žiadne chemické ošetrenia pleti
Menštruácia- možná väčšia citlivosť

Korekcia je opakované - niekedy plnohodnotné, niekedy čiastočné - pretetovanie už tetovaného miesta . Zintenzívni sa ním tetované miesto, doplní vyplavený pigment, predĺži životnosť, podľa potreby zvýrazní odtieň. Korekcia sa vykonáva najskôr až po 5-6 týždňoch od prvého tetovania permanentného make-upu, ale maximálne do 3 mesiacov. Po uplynutí troch týždňov sa ďalšie tetovanie už nevníma ako korekcia

 

TETOVANIE LINIEK

PMU očných liniek vie nádherne oživiť výraz tváre. Tvar liniek sa odvíja od oka (veľkosť, tvar, farba dúhovky, vzdialenosť očí) a viečok (vek, oko, hladké alebo previsnuté viečka, tvar a hĺbka vrások. pred realizáciou tetovania zakreslime tvar očných liniek takže si klientka má možnosť tvar a odtieň linky zvážiť. (Niekedy je "menej" "viac". Netreba zabúdať, že jemnejšiu linku si na večer vieme zvýrazniť, ale výraznú linku nezjemníme). Dolná linka musí byť decentná.

 Počas doby hojenia sa tetované miesto nesmie vystavovať vode ani priamemu slnečnému svetlu. Je dobré chrániť si ho slnečnými okuliarmi. Približne po desiatich dňoch schádzajú chrastičky dolu .

Dôležité upozornenie: cca 3 týždne pred a po tetovaní očných liniek nie je vhodná aplikácia 3D rias (predĺženie mihalníc).

TECHNIKY PMU LINIEK:

 Lash Line

Táto technika je pridaná do línie rias, čo spôsobuje, že riasy vyzerajú tmavšie a plnšie. Taktiež pomáha zvýrazniť a prirodzene rozžiariť oči.

Classic line

Klasická linka ktorou môžeme zvýrazniť krásu očí, klasickou čiernou, ale aj inými rôznymi farbami. Kontúra môže byť v normálnej , alebo extra hrúbke. Môže sa pigmentovať samostatne horná alebo spodná kontúra, alebo obe očné linky.

Soft stardust line

Jemné tieňované očné linky možno použiť na vytvorenie nádherného efektu tieňového dymu. Táto technika vytvára veľmi mäkký a práškový efekt a umožňuje nám vytvárať rôzne štýly a tieňovacie techniky pre konkrétny vzhľad.

Stardust line

Tieňovaná verzia linky na hornom viečku. Môže byť širšia aj tenšia, jemná ale aj výrazná v závislosti od požiadavky klientky. Pre tieňované očné linky je tiež možné použiť rôzne farby na výraznejší efekt a vylepšenie vzhľadu.