Celulitída
Unison

Cena
1 ošetrenie od 50€             4 ošetrenia   od 180€


Pomarančová mäkká ovísajúca koža, jamky, hrbolčeky, to všetko je ona - Celulitída. Vytvára sa vám už pri prvých hormonálnych zmenách – v puberte. Kazí vám postavu. Kvalitu a vzhľad pokožky. Aj vašu náladu. V zime ju ľahko zakryjete kabátom, ale čo v lete? Začíname bojovať a to zo všetkých strán!

Hlavné príčiny celulitídy
 - Narastajúci objem v priestore medzi pevnými kolagénovými vláknami spôsobí vyklenutie kože – jamky
 - Zväčšené tukové bunky zvyšujú tlak na vlákna v podkoží
 - Slabá elasticita kože znižuje odolnosť proti tlaku tukových buniek zvnútra
 - Nedostatočné prekrvenie problémových partií
 - Kumulácia metabolických splodín v medzibunkovom priestore
A práve prístroj UNISON, vďaka unikátnej kombinácii dvoch účinných technológií, umožňuje odstrániť všetkých 5 hlavných príčin celulitídy naraz, v jednom kroku. UNISON je prevratná a overená metóda, ktorá prešla odbornými štúdiami s vynikajúcimi viditeľnými výsledkami. Bojuje zo všetkých strán!
Lokality pre ošetrenie:
Bruško, predné stehná, zadné stehná, vnútorné stehná, boky, paže, zadok
Pre dosiahnutie prijateľného efektu sú odporúčané 4 sedenia so 7 dňovým odstupom. Počas prvej návštevy vám nastavíme váš individuálny terapeutický plán. Jedno ošetrenie celulitídy prístrojom UNISON trvá približne 20 až 60 minút, v závislosti od vybranej oblasti ošetrenia. Inteligentný systém ovládania prístroja UNISON nedovolí terapeutovi vykonávať neplnohodnotné ošetrenie danej oblasti. Prístroj ho okamžite upozorní na odchýlky v kvalite prevedenia ošetrenia. Metóda je neinvazívna a nebolestivá. Budete pociťovať príjemnú teplú masáž s jemnými mechanickými vibráciami. Pocit odľahčených nôh bude pre vás príjemným sprievodným prejavom. Ošetrenie celulitídy prístrojom UNISON si nevyžaduje rekonvalescenciu. Odporúčame zvýšiť príjem tekutín, aby bol efekt dokonalý.