Akcie na Jeseň

DRACULOTERAPI

Čo je príznačnejšie pre Halloween ako strašidlá, upíry, Dracula a krv? Preto Vám ponúkame halloweensku výhodnú cenu Dracula terapie 200€ (bežná cena je 250€)

Drakula terapia je najbezpečnejšia a najprirodzenejšia forma omladenia pleti vlastnou krvou.   
Odobratím malého množstva krvi, z ktorej v centrifúge získame plazmu plnú rastových faktorov, máme k dispozícii telu vlastné látky určené na regeneráciu a biostimuláciu kožných buniek. Spojením s kyselinou hyalurónovou vznikne v skúmavke obohatené sérum, ktoré naštartuje reparačné mechanizmy a proces obnovy. Sérum aplikujeme do kože mikrovpichmi pomocou mezoterapeutickej pištole. Výsledkom je revitalizovaná pleť, remodelácia kolagénu, vyhladenie vrások a záhybov. Tým, že aplikujeme vlastnú plazmu, eliminujeme riziko vzniku komplikácií či alergií.
Objednajte sa čím skôr, zľava platí len počas halloweenu 0911 896 777

PROFI BOOSTER

Halloweenske dni v HB Mediva od 31.10. prinášajú výhodnú cenu aj na DOKONALÝ PROFHI BOOSTER MLADOSTI - halloweenska cena 265 € (bežná cena 345 €)

Najefektívnejšia kombinácia 2 ošetrení v 1:

bioremodelačné ošetrenie spojené s aplikáciou mezoterapie -

perfektná hyalurónová vzpruha, viditeľné omladenie a elixir mladosti pre vašu pleť

Ošetrenie  kombinuje 2 techniky:

1. Bioremodeláciu pleti - ošetrenie PROFHILO, pri ktorom používame kyselinu hyalurónovú v najvyššej koncentrácii na trhu aplikovanú do piatich bioestetických bodov na každej strane tváre.  Vďaka extrémne vysokej koncentrácii sa kyselina hyalurónová začne okamžite po injekcii rovnomerne rozširovať v pokožke, čím sa docieli okamžitý efekt..

2. Aplikáciu mezoterapie RRS - ošetrenie Hydrobalance, pri ktorom aplikujeme kyselinu hyalurónovú do oblasti čela. Tým zabezpečíme hĺbkovú hydratáciu pleti celej tváre a zároveň zlepšíme jej textúru a elasticitu.

Objednajte sa čím skôr, aby ste ošetrenie získali za zvýhodnenú cenu: 0911 896 777

Mezoterapia

Od 31. októbra v HB mediva štartujeme HALLOWEENSKE DNI plné akcií a príjemných zliav!

Mezoterapia je k najúčinnejším omladzujúcim ošetreniam a vďaka jej cenovej dostupnosti si ju môžete dopriať pár krát do roka. Pleť sa Vám odvďačí mladistvým vzhľadom s liftingovým efektom!

Osvedčený omladzujúci koktejl doplní chýbajúce vitamíny, minerály, stopové prvky a ďalšie látky zodpovedné za jej hĺbkovú hydratáciu a liftingový efekt. V hb medive aplikujeme najmodernejšiu RRS špecialne biorevitalizacne séra obsahujúce až 54 ingrediencií, vrátane kyseliny hyalurónovej.
Koktej vpravujeme do kože pomocou mezoterapeutickej pištole - pleť sa revitalizuje a v koži sa naštartujú regeneračné procesy a produkcia kolagénu. Pleť sa krásne vypne a jej textúra viditeľne zlepší. Pre čo najlepší výsledok odporúčame absolvovať sériu štyroch ošetrení v dvojtýždňových intervaloch.

Teraz za zvýhodnenú cenu 80€ (bežná cena je 125€)
Objednávajte sa už dnes - 0911 896 777