Hydrabeauty

Cena ošetrenia:
Hydrabeauty basic     od 50€
Hydrabeauty Intezive    od 69€
Hydrabeauty Exklusive     od 129€

Revolučný profesionálny systém starostlivosti o pleť vysoko presahuje úroveň klasického kozmetického ošetrovania pleti. Poskytuje exkluzívne nadštandardné kompletné riešenie čistenia a omladenia pleti. Mimoriadnou prednosťou tohoto systému je dosahovanie skvelých výsledkov už po prvom ošetrení s prekvapujúco príjemným a bezbolestným spôsobom ošetrenia. Hydra Beauty systém v sebe spája tri rôzne technológie pre zdravú, čistú, žiarivú a mladistvú pleť:
1. TECHNOLÓGIA AQUA CLEAN
– unikátny systém v troch krokoch dokonalého čistenia pleti a komplexnej starostlivosti o pleť. Má k dispozícii silný radiálny hrot, ktorý je kombinovaný s vákuom a okrem exfoliácie pokožky, umožňuje zároveň aj hydrodermabráziu a hĺbkové čistenie pleti. Tento revolučne vyvinutý radiálny hrot v tvare kruhového lúča strieka do pokožky čistiacu kvapalinu, aby sa rozpustili nečistoty, odumreté bunky kože, maz, komedóny. Následne, vákuum nastaviteľné v piatich úrovniach dokonale odstráni všetky prebytočné nečistoty.
• Roztok 1: r ozpustí a odstráni maz a oxidačné nečistoty usadené hlboko v póroch pridaním
kyseliny mliečnej
• Roztok 2: rozpustí a odstráni odumreté oxidované čiastočky kože, upokojí oblasť s výskytom akné, vyrážky a iné kožné problémy, odstráni komedóny a všetky nečistoty. T-zóna je dokonale ošetrená pridaním kyseliny salicylovej
• Roztok 3: výživa a hlboká hydratácia vyčistenej pleti, obsahuje živiny a hĺbkovo hydratujúce zložky, ktoré prenikajú do hlbokých vrstiev pokožky
Aplikačné možnosti:
čistenie pórov         odstránenie komedónov
odstránenie kožných parazitov      ošetrenie pórov
zlepšenie tonusu a štruktúry pleti           hĺbkové čistenie
exfoliačné ošetrenia       transport účinných látok
2. MULTIPOLÁRNA ELEKTROPORÁCIA
– mezoterapia bez ihiel - so svetelnou LED terapiou. Elektroporácia bola významným objavom minulého storočia, za
ktorý bola udelená Nobelova cena! Je to vysoko účinná metóda vpravovania účinných látok na vyživovanie a obnovu pokožky. Bez invazívneho zákroku, pomocou mikroprúdov sa v koži vytvoria dočasné kanáliky, ktorými prenikajú zložky účinných látok určitej molekulovej hmotnosti cez bunkovú membránu priamo do bunky v hĺbke dermis až hypodermis. Dochádza tiež k stimulácii lymfy, tonizácii svalstva a okysličeniu tkaniva. Kombinovaná hlavica disponuje s tromi druhmi svetelnej terapie, červenou, modrou a ich kombináciou. Červené LED svetlo blahodarne pôsobí na omladenie buniek zvyšovaním ATP (bunkovej energie), Modré LED svetlo je veľmi významné ako doplnok pri ošetrovaní akné, má hojivé a dezinfekčné účinky.
Možnosti ošetrení:
Protizápalové – mastná, problematická pleť
Hydratačné – suchá dehydratovaná pleť
Upokojujúce – iritovaná pleť
Liftingové anti age – zrelá pleť, uvoľnené spojivové tkanivo, vrásky
Revitalizačné – proti voľným radikálom
Depigmentačné
Výživne a regeneračné – zrelá, suchá pleť, vrásky
Mikrodermabrazia
Diamantová mikrodermabrázia je veľmi žiadanou a efektívnou neinvazívnou metódou kozmetickej dermatológie. Nemá žiadne vedľajšie nežiadúce účinky a kontraindikácie (výnimkou sú rozšírené žilky na tvári). Pracuje na princípe jemného obrusovania vrchnej vrstvy pokožky (odstránenie prebytočných odumretých buniek) pomocou špeciálnych diamantových nadstavcov systémom vákuového odsávania. Vákuum absorbuje odstránený keratín a súčasne stimuluje krvný a lymfatický obeh. Jedná sa o veľmi šetrnú metódu ku každému typu pleti, pri ktorej dosiahneme okamžite viditeľné dlhodobé výsledky.
Hlavné dosiahnuté efekty:
• vyhladenie jemných vrások, zjemnenie jazvičiek po akné
• hĺbkové čistenie a zmenšenie pórov
• zlepšenie stavu pigmentových škvŕn
• rozjasnenie a regenerácia pleti
• pokožka je schopná prijímať všetky účinné látky