Oxygeneo

Cena zákroku         od 69€
Oxygeneo je inovatívne ošetrenie pleti, ktoré prináša tri základné procedúry súčasne. Kyslík dodá zvnútra. OxyGeneo pôsobí na pleť hĺbkovo, a tak ju dokáže okysličiť priamo zvnútra, vyživiť a zabrániť jej starnutiu. Toto ošetrenie je navyše vhodné pre akýkoľvek typ pleti, a tak ho môže vyskúšať každá dáma bez ohľadu na citlivosť jej pokožky.
Technológia OxyGeneo™ pozostáva z 3 krokov
 Tripolárna rádiofrekvencia – Okamžité napnutie kolagénových vláken. Výsledkom je hladšia a pevnejšia pokožka, redukcia jemných vrások a vylepšenie kožnej štruktúry.

 Tabletkové ošetrenie
  1. Exfoliácia – odstraňuje odumreté bunky vrchnej vrstvy pokožky, vyhladzuje a obnovuje pleť a pripravuje ju na príjem aktívnych látok,
  2. Infúzia – vpravuje do pleti aktívne zložky. Môžete si vybrať medzi Oxygeneo NeoRevive™pre omladenie a proti starnutiu alebo Ogygeneo NeoBright™pre zosvetlenie pokožky, odstránenie pigmentácií a zlepšenie textúry pleti
  3. Okysličenie – okysličená pleť a optimálna absorpcia aktívnych zložiek dodaných ošetrením. Prístroj OxyGeneo vytvára bublinky CO2, ktoré na povrchu pleti jemne praskajú. Tým sa vytvára fyziologická reakcia, ktorá posiela okysličenú krv do ošetrovanej oblasti, zvyšuje kapilárny prietok a metabolizmus pokožky. Výsledkom je okysličenie pleti a optimálna absorpcia aktívnych zložiek dodaných ošetrením.
  4. Nanesenie upokojujúcej masky, respektíve krému