Mega skinbooster
Revitalizácia - Omladenie

Profhilo® H+L je jedinečné ošetrenie na prestavbu pokožky, ktoré funguje tak, že stimuluje produkciu kolagénu a elastínu v koži pomalým uvoľňovaním kyseliny hyalurónovej (HA).  Vďaka jednej z najvyšších koncentrácií HA na trhu (64 mg / 2 ml) je úžasná nielen na posilnenie a hydratáciu pokožky, ale je tiež jedným z najúčinnejších produktov na obnovu starnúceho a ochabnutého tkaniva. Na rozdiel od iných injekčných preparátov proti starnutiu, ktoré používajú výplne na zvýšenie objemu a roztiahnutie pokožky, PROFHILO ® používa kyselinu hyalurónovú, prirodzene sa vyskytujúcu látku v tele, ktorá hydratuje, spevňuje a skutočne obnovuje nové, mladšie vyzerajúce kožné bunky. Aplikuje sa metódou BAP (Bio-Aesthetic-Points)
Cena ošetrenia : 250€

Pôsobí na zvrátenie prejavov starnutia na bunkovej úrovni, stimuluje nové kolagénové a elastínové bunky, výrazne zlepšuje vzhľad jemných liniek a vrások a dodáva vám pevnejšiu a mladistvejšiu pokožku na tvári.
Pri dermálnych výplniach sú výsledky väčšinou veľmi lokalizované, pretože výplň zostáva iba v oblasti, do ktorej bola injekčne podaná. Kyselina hyalurónová PROFHILO ® je však iná. Po injekcii sa rovnomerne rozptýli po pokožke, takže účinky sú viditeľné na celej vašej tvári, čo prináša oveľa rovnomernejší výsledok proti starnutiu.
PROFHILO ®  H+L je vynikajúca liečba proti starnutiu, klinicky dokázané, že pomáha pri širokej škále symptómov starnutia. Pôsobí skôr ako hydratátor než ako tradičné dermálne výplň, a preto je fantastická pre tých, ktorí majú unavenú, matnú a starnúcu pokožku, pretože celkovo dodáva pleti napnutosť, žiarivosť a zásadný omladzujúci efekt.

Medzi príklady niektorých znakov starnutia, na ktoré je možné použiť PROFHILO ® , patria:
  •      Vrásky okolo očí, fajčiarske linky, úsmevné linky a vrásky nad obočím.
  •     Ochabnutá, voľná koža - na tvári, dekolte, krku, rukách alebo rukách.
  •     dehydrovaná pokožka.
  •     Povädnutá pokožka, ktorá potrebuje väčší objem.
 
Ako funguje PROFHILO ® H+L
 Ako starnete, vaše telo začne produkovať menej kolagénu a elastínu - buniek, ktoré dodávajú vašej pokožke štruktúru a pevnosť. Keď sa tieto bunky začnú redukovať, vaša pokožka už nemôže udržať svoj vzhľad a začnú sa objavovať prvé známky starnutia, ako sú jemné linky a vrásky.
  PROFHILO ® priamo zasahuje v základnej príčine problému starnutia - stimuluje produkciu kolagénu a elastínu a zvyšuje pružnosť vašej pokožky.
  PROFHILO ® sa aplikuje tesne pod povrch pokožky iba v 2 dávkach počas 4 týždňov. Rýchlo sa rozptyľuje a okamžite hydratuje pokožku, vyhladzuje jemné linky a vrásky a zlepšuje textúru pokožky.
PROFHILO ® je prvý stabilizovaný injekčný roztok kyseliny hyalurónovej (HA) bez BDDE na liečbu laxity pokožky.
  PROFHILO ® -bezpečná terapia proti starnutiu