Relax

Cena ošetrení                 od 29€
Vytvorili sme pre Vás prostredia, kde môžete dôkladne si oddýchnuť a zrelaxovať, doprajte si blahodárne účinky našich relaxačných techník a posilnite svoju celkovú harmóniu tela  a mysle.
V našej ponuke nájdete rôzne druhy relaxačných techník, telových peelingov a zábalov.
Soľný telový peeling
  • olejový telový peeling
  • vyhladzuje, zjemňuje a revitalizuje pokožku
  • so soľou z Mŕtveho mora, vitamínom E
  • výsledok: hebká a voňavá pokožka, lepšie vstrebáva zložky z telového mlieka
  • receptúra bez mikroplastov

Olejový telový peeling  so soľou z Mŕtveho mora  zlepšuje a vyhladzuje pokožku vďaka účinným látkam ako  vitamín C a E, ďalej minerály, stopové prvky, esenciálne aminokyseliny, enzýmy . (doba ošetrenia od 40min.)


Anticelulitídne procedúry

je procedúra, ktorá spolu s dostatočným príjmom tekutín, vhodnou stravou a dostatočným množstvom pohybu pomáha docieliť zlepšenie stavu kože. Anticelulitídna procedúra sa poskytuje ako lymfatická masáž  dokonalým hĺbkovým premasírovaním problémových partií a zábalu. Dôjde k stimulácii lymfatického a krvného systému a k rozrušeniu tukového tkaniva.

Celulitída, ľudovo povedané „pomarančová kôra“ trápi 80% žien bez rozdielu veku, plnoštíhle ale aj úplne štíhle. Najčastejšie sa vyskytuje na stehnách, zadku, bruchu a niekedy aj na ramenách. Spočiatku býva nenápadná ale keď sa zanedbá začnú zväčšené tukové bunky tlačiť na cievy, čím sa zhorší cirkulácia krvi a spomalí sa vylučovanie odpadových látok lymfatickým systémom. Vznik celulitídy podporuje nesprávna životospráva, nedostatok tekutín, pitie kávy a alkoholu, fajčenie, nedostatok pohybu. (doba ošetrenie 90min.)